O nas

O nas

Zapraszamy do oDwiedzenia naszego salonu Łazienek. Czeka tu na Państwa wiele gotowych aranżacji. A także starannie wyselekcjonowane, włoskie i hiszpańskie płytki, najlepszej jakości armatura łazienkowa i wyjątkowa ceramika.

Wiemy, że remont, nawet starannie przygotowany, jest stresujący i męczący. Dlatego gwarantujemy, że z pomocą naszego zespołu uda nam się przeprowadzić go na tyle lekko, na ile to możliwe.

Ze wsparciem naszych doradców urządzą Państwo piękną i funkcjonalną łazienkę, a różnorodność oferty zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Oferujemy

Wyposażenie łazienek

W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne do wyposażenia łazienki – od drzwi prysznicowych, poprzez baterie do wanny, aż do stylowych płytek ceramicznych. Wszystko w jednym miejscu!

Fachowe doradztwo

Nasz zespół to specjaliści w zakresie akcesoriów łazienkowych. Chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszej ceramiki sanitarnej oraz podpowiedzą, które drzwi prysznicowe będą pasowały do Twojej kabiny.

Wysoka jakość

Oferujemy wyłącznie najlepsze wyposażenie łazienek. Niezależnie od tego, czy kupujesz baterię prysznicową, czy też szafkę pod umywalkę – gwarantujemy, że będzie ona połączeniem trwałości i dobrego stylu.

0m2

Powierzchni ekspozycyjnej

0

Boksów z aranżacjami

0

Oddziałów w całej Polsce

Poznaj nasz zespół

Dariusz Bąk
Dariusz Bąk
Nie ma takiego problemu technicznego, którego by nie rozwiązał. Chociaż jego hobby to motoryzacja, o odpływach liniowych wie wszystko. Zawsze gotowy, by wspomóc Klienta fachowym doradztwem.
Paweł Kasprzyk
Paweł Kasprzyk
Znajdzie rozwiązanie w sytuacji, w której nikt inny nie widzi wyjścia. Prywatnie jeździ na rowerach i chodzi po górach. Lubi dobra książkę tylko wtedy, jeśli dostarcza tyle adrenaliny, co praca z klientem.

Masz do nas pytanie?
Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego