Deante

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów

Deante od prawie 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe i kuchenne oraz eksportuje je do blisko 50 krajów na całym świecie. Dziś mieszkańcy milionów domów i mieszkań rozpoczynają swój dzień od odkręcenia wody w baterii Deante. Tak dynamiczny rozwój polskiej firmy jest możliwy dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów, inspirującego wzornictwa, dbałości o klienta i rzetelności.

Bogactwo kolekcji łazienkowych i kuchennych Deante daje pewność, że poszczególne elementy wyposażenia będą ze sobą doskonale współgrały. Nasze produkty powstają we współpracy z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami, a ich stylistyka i funkcjonalność nagradzane są w licznych konkursach wzorniczych, m.in. must have, Top Design Award, PRODECO i wielu innych.

Ceramika łazienkowa gra w łazience pierwsze skrzypce. Istotne, aby dopasować ją do gustów i upodobań domowników. Produkty ceramiczne Deante występują w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można je zastosować zarówno w małych, jak i przestronnych wnętrzach. O wysokiej jakości asortymentu świadczy wyrazisty kolor i gładkie wykończenie.